Sta Sterk trainer Esther helpt KV Olympia ’22 bij het creëren van een sociaal-veilig sportklimaat!

In oktober 2023 trapte korfbalvereniging KV Olympia ’22 af met het project ‘Omgaan met Elkaar’. Het doel? Ongewenste situaties signaleren, voorkomen en bespreekbaar maken.
Dankzij het sportakkoord kreeg de vereniging de ondersteuning van onze Sta Sterk trainer, Esther van der Tak. Onder Esther’s professionele begeleiding werden inspirerende bijeenkomsten georganiseerd voor ouders, trainers, coaches, scheidsrechters en alle jeugdteams. Deze sessies sloten perfect aan bij de verschillende leeftijdsgroepen en de uitdagingen die zij ervaren.
Tijdens de bijeenkomsten werden inzichten gedeeld en ervaringen uitgewisseld. Extra aandacht ging naar het voorkomen en aanpakken van pestgedrag en ongewenste situaties. Ouders werden ook geïnformeerd over de nieuwe vertrouwenspersonen binnen de vereniging.
Met dit initiatief zet KV Olympia ’22 zich in voor een sociaal-veilig sportklimaat, nu en in de toekomst.
“Graag willen we Esther van der Tak hierbij nogmaals enorm danken voor de wijze lessen!”, aldus KV Olympia ’22 .
Wil jij net als Esther sportverenigingen ondersteunen bij het creëren van een sociaal-veilig sportklimaat? Word Sta Sterk trainer!
De volgende opleiding start in januari. Meer info over de opleiding en het aanmelden vind je via onderstaande knop
Deel dit blog op Social Media
Zet onze gratis lespakketten in om aan sociale veiligheid te werken en pesten tegen te gaan!
De lespakketten kunnen bijvoorbeeld in het onderwijs, de kinderopvang en op de sportclub worden ingezet door pedagogisch professionals en / of vrijwilligers, die werken met kinderen en jongeren. Ieder lespakket heeft een eigen thema en is ontwikkeld voor de Week tegen Pesten of Dag tegen Pesten. In de lespakketten zijn werkvormen, spelvormen, werkbladen, tips & tools opgenomen die bijdragen aan het voorkomen, tijdig signaleren en aanpakken van pesten. Door inzet van het lespakket versterk je sociale veiligheid in een groep en/ of organisatie.
Ontvang altijd als eerste onze tips en nieuwe lespakketten
"*" geeft vereiste velden aan
Wil jij ook specialiseren in interventies bij sociale veiligheid en weerbaarheid?
Bij Kenniscentrum Omgaan met Pesten bieden wij opleidingen voor dé professional die het verschil wil maken in sociale veiligheid.
Kortom, er is voor jou ook een mogelijkheid om #verschilmaker te zijn!
(Online) Activiteiten
Naast onze opleidingen organiseren wij ook regelmatig (online) workshops, trainingen en webinars aan. Sommigen gratis en anderen tegen een kleine vergoeding.
Auteur:
Mirelle Valentijn
In 2023 werd ik als drijvende kracht achter onze organisatie Omgaan met Pesten benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
Als eigenaar van het Kenniscentrum kom je mij tegen als docent in ons scholingsaanbod. Ik ben daarnaast actief betrokken bij de ontwikkeling en uitvoering van alle opleidingen die wij aanbieden.
Ik heb een enorme motivatie, kracht en hele sterke missie om de wereld vriendelijker en veiliger en daarmee mooier te maken. Ik heb sinds 2003 duizenden kinderen, jongeren, volwassenen en pedagogisch- en onderwijsprofessionals geholpen.

Advies nodig?
Neem contact op met Mirelle